Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

САВІН Артур Олександрович


Фракція «Комуністична партія України»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-а середа з 16.00 до 18.00; 3-я пятниця з 13.00 до 15.00
Місце прийому: вул.В'ячеслава Чорновола,114/2 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Зелений“)
Телефон: 64-47-07

Сисоєва Ольга Валеріївна


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й вівторок 16.00 - 17.00
Місце прийому: Міськвиконком, вул. Байди Вишневецького, 36, к. 312

СЛУЦЬКА Валентина Петрівна


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-а і 3-я середа з 8.00 до 10.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Припортовий», бул.Шевченка,345
Телефон: 73-97-03

Стадник Олег Михайлович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: щопонеділка 15.00 - 17.00
Місце прийому: Департамент охорони здоров’я, каб.622, 6-й поверх, Міськвиконком, вул.Байди Вишневецького,36
Телефон: 37-24-56

Тищенко Ігор Юрійович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 2-й вівторок 15.00 - 17.00
Місце прийому: Черкаська Академії пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля МНС України, вул.Онопрієнка,8 (прохідна)
Телефон: 55-09-55

ТКАЧЕНКО Сергій Володимирович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 1-а і 3-я пятниця з 16.00 до 18.00
Місце прийому: вул.Фрунзе,65, (магазин “Сад мрій”)
Телефон: 54-09-42

ТОМЕНКО Володимир Володимирович


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 2-й вівторок з 17.00 до 19.00
Місце прийому: вул.О.Дашковича,62, КПТМ «Черка-ситеплокомуненерго», 3-й поверх, каб.18

ШАБАНОВ Володимир Іванович


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку

Швець Ольга Владиславівна


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 2-й і 4-й понеділок з 16.00 до 17.00
Місце прийому: вул.Б.Вишневецького,36, кім. 312 (міськвиконком)

ШИЯТИЙ Володимир Олександрович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
Час прийму: 2-а середа з 16.00 до 18.00; 4-а пятниця з 13.00 до 15.00
Місце прийому: вул.В'ячеслава Чорновола,114/2 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Зелений“)
Телефон: 64-47-07
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6