Міська рада
2020-2025 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2020-2025 роки скликання

Абрамова Карина Сергіївна


Фракція «Слуга народу»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров’я
Округ: 4 
Час прийму: 2-й і 4-й вівторок з 16.00 до 17.00
Місце прийому: вул.Верхня Горова,65/1 (Садовий центр)

Агапова Олена Михайлівна


Фракція «За Майбутнє»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин та архітектури
Округ: 3 
Час прийму: 1-а п'ятниця з 12.00 до 15.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення Комітет мікрорайону Привокзальний вул.Хоменка,14/2

Бандура Інна Валеріївна


Фракція «Європейська Солідарність»
Посада/Комісія: З питань бюджету та економічного розвитку
Округ: 6 
Час прийму: остання середа місяця з 15.00 до 16.00
Місце прийому: ТРЦ Хрещатик-Сіті, 2 поверх. вул. О. Дашкевича,19

Батир Руслан Анатолійович


Фракція «Європейська Солідарність»
Посада/Комісія: З питань житлово-комунального господарства, транспорту та екології
Округ: 5 
Час прийму: 1-й і 3-й четвер з 16.00 до 17.00
Місце прийому: Бульв. Шевченка,266, офіс 315 (Приміщення Облагробуд)

Буряк Світлана Вячеславівна


Фракція «ВО ЧМО ЧЕРКАЩАНИ»
Посада/Комісія: З питань гуманітарної та соціальної політики
Округ: 2 
Час прийму: 1-й і 3-й понеділок з 10.00 до 12.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення Комітет мікрорайону Перемога, вул.Тараскова,10

Волошин Анатолій Іванович


Фракція «Слуга народу»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин та архітектури
Округ: 3 
Час прийму: 3-я середа з 16.00 до 17.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення Комітет мікрорайону Зелений, вул.В.Чорновола,114/2

Гладкий Георгій Анатолійович


Фракція «За Майбутнє»
Посада/Комісія: З питань бюджету та економічного розвитку
Округ: 2 
Час прийму: 2-й і 4-й понеділок з 16.00 до 17.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення Комітет мікрорайону Південний, вул.30-річчя Перемоги,22

Діскант Роман Володимирович - голова фракції


Фракція «ВО Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань бюджету та економічного розвитку
Округ: 1 
Час прийму: третій четверг з 16.00 до 17.00
Місце прийому: бульвар Шевченка 150, 2-й поверх ВО Батьківщина (між вулицями Пушкіна і Франко)

Друмашко Володимир Григорович


Фракція «Партія ГОЛОС»
Посада/Комісія: З питань бюджету та економічного розвитку
Округ: 4 
Час прийму: 1-й і 3-й понеділок з 16.00 до 18.00
Місце прийому: вул.В.Чорновола,9/1, 2-й поверх Штаб політичної партії «Голос»
Телефон: для запису на прийом: 093-036-08-09

Дудка Сергій Володимирович


Фракція «Слуга народу»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин та архітектури
Округ: 4 
Час прийму: 2-й четвер з 16.00 до 18.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення Комітет мікрорайону Богданівський, вул.Гоголя,390 (між вул.Криволівська та Гуржіївська)
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5