Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Маринкевич Василь Петрович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього середовища
Час прийму: 2-й четвер о 14.30
Місце прийому: вул.Байди Вишневецького,36, кімн.312 (Міськвиконком)

Мельников Ігор Петрович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-а і 3-я середа 15.00 - 17.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Припортовий», бул.Шевченка,345
Телефон: 73-97-03

Мирза Микола Олександрович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
Час прийму: 3-я середа з 15.00 до 18.00
Місце прийому: Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Дахнівський”, вул.Карбишева (школа № 29)

Набокіна Ніна Андріівна


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 2-а і 4-а п'ятниця з 15.00 до 17.00
Телефон: 32-04-46

Нагорний Олександр Іванович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 2-а і 4-а середа з 15.00 до 17.00
Місце прийому: Центральний стадіон, 3-й поверх, баскетбольний клуб, вул.Сміляньска,78
Телефон: 32-84-78

Орел Валентин Антонович


Фракція «Комуністична партія України»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 1-й і 3-й понеділок, 18.00 - 20.00
Місце прийому: вул.Фрунзе,65, (Дитячий садочок № 50 «Світлофорик»)

ОТРЕШКО Сергій Володимирович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 1-й і 3-й понеділок, з 14.00 до 16.00
Місце прийому: вул.Чехова,9а, Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Калиновий“
Телефон: 72-27-82

Пивоваров Василь Миколайович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й і 4-й вівторок 15.00 - 17.00
Місце прийому: Черкаська гімназія № 31, кабінет директора, вул.Героїв Дніпра,27

Радуцький Олександр Романович


Фракція « »
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: щовівторка з 17.00 до 19.00
Місце прийому: вул.Рози Люксембург,185/1, філіал дитячої поліклініки третьої міської лікарні

САВЕНКО Олександр Сергійович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-й і 4-й вівторок з 16.00 до 18.00
Місце прийому: вул. Рози Люксембург ,218 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Хімселище”)
Телефон: 64-43-22
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6