Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Гудзенко Володимир Вікторович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-а і 3-я середа з 17.00 до 19.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Припортовий», бул.Шевченка,345
Телефон: 73-97-03

Даньковська Наталія Станіславівна


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 2-а п’ятниця ( 14.00 - 16.00 ), 4-а середа ( 16.00 - 18.00 )
Місце прийому: Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Зелений“, вул.В'ячеслава Чорновола,114/2
Телефон: 64-47-07

ДІСКАНТ Роман Володимирович


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 1-й і 3-й вівторок з 13.00 до 14.00
Місце прийому: вул.Гоголя,222 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Центральний”)

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Микола Михайлович


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й і останній понеділок з 15.00 до 18.00
Місце прийому: ВО «Батьківщина»,вул.Смілянська,23, 3-й поверх, к.35 (у приміщенні управління Будинку торгівлі)

Донець Руслан Григорович


Фракція «Фронт змін»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 2-й вівторок з 15.00 до 16.00
Місце прийому: вул.Байди Вишневецького,36, к.316 (Міськвиконком)

Дубина Віктор Миколайович


Фракція «Батьківщина»
Час прийму: 1-а і 3-я середа з 14.00 до 17.00
Місце прийому: бул.Шевченка,309, каб.302 (Придніпровський райвиконком)
Телефон: тел.35-24-19, 36-05-70

ДЯДЧЕНКО Віталій Миколайович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-а і 3-я середа з 15:00 до 17:00
Місце прийому: Дитяча бібліотека вул. Сумгаїтська, 24

ЄЗЕРСЬКИЙ Костянтин Валерійович


Фракція «Удар Віталія Кличка»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього природного середовища
Час прийму: щочетверга з 14.00 до 18.00
Місце прийому: Обласна організація партії «УДАР» вул.Чехова,53, офіс 215

Жмаєв Денис Вікторович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-а і 3-я середа 18.00 - 20.00
Місце прийому: ЗОШ № 32, кабінет учительської, вул.Гайдара,10

Кіта Ігор Мечиславович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій транспорту, зв’язку, інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі та сфери послуг
Час прийму: 17.00 - 18.30
Місце прийому: 1-й та 4-й понеділок вул.Корольова,16, диспетчерський пункт (вхід біля кіоску «Ремонт взуття»)
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6