Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

ВАЛОВИЙ Ігор Петрович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього природного середовища
Час прийму: 2-й вівторок з 17.00 до 19.00 вул.Тараскова,10; 4-й вівторок з 17.00 до 19.00 вул.30-річчя Перемоги,22.
Місце прийому: Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Перемога”

Ван Євгеній Леонідович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й і 3-й четвер, 10.00 - 11.00
Місце прийому: ЗООПАРК, вул.Смілянська (парк «Перемоги»)

Вишиваний Валерій Миколайович


Фракція «Фронт змін»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 1-й і 3-й вівторок з 11.00 до 13.00
Місце прийому: вул. Вернигори, 17, кімн. 410 (Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації)

Вовкодав Святослав Володимирович


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку
Час прийму: 1-й і останній вівторок місяця 15.00 - 17.00
Місце прийому: пров.Залізничний проїзд,16, МПП ЗТ, 1-й поверх (їхати по вул.Громова до зупинки “Чайковського” і йти в сторону залізничної дороги).

Волошенко Марина Олександрівна


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 1-а і 3-я середа, 16.30 - 18.00
Місце прийому: вул.Горького,27 ВАТ «Темп»

Вороніна Тамара Олександрівна


Фракція « »
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й понеділок з 10.00 до 11.00, 3-я середа з 12.00 до 13.00
Місце прийому: Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Дніпровський“, вул.Подолинського,13

ВОРОТНІК Валерій Леонідович


Фракція «Екологія та соціальний захист»
Посада/Комісія: З питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку
Час прийму: 1-й понеділок з 12.00 до 13.00
Місце прийому: вул. Хрещатик, 221, к. 1 (КП Муніципальне інформаційне Агенство

Гладких Сергій Володимирович


Фракція « »
Посада/Комісія: З питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
Час прийму: 1-й і 3-й вівторок, 16.00 - 18.00
Місце прийому: КП “Служба утримання будинків “Придніпровський”, Черкаської міської ради“, вул.Ільїна,330/5

Головін Станіслав В’ячеславович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
Час прийму: 1-й і останній понеділок 16.00 - 18.00
Місце прийому: вул.Смілянська,4, к.27, 2-й поверх (бувша музична школа)
Телефон: 32-04-46

Горкун Віктор Іванович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій транспорту, зв'язку, інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі та сфери послуг
Час прийму: 2-а середа 15.00 - 17.00 вул.Хоменка,14/2. 1-а і 3-я середа вул.30 років Перемоги,10/1
Місце прийому: вул.Хоменка,14/2 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Привокзальний”); вул.30 років Перемоги,10/1
Телефон: 63-14-04
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6