Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2010 – 2014 роки скликання

Коваленко Наталія Валеріївна


Фракція «Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього природного середовища
Час прийму: 2-а і 4-а середа з 15.30 до 17.30
Місце прийому: Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім.В.Симоненка, вул.Г.Дніпра,13
Телефон: 50-84-87

Коверський Анатолій Миколайович


Фракція «Фронт змін»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Час прийму: 5,17 лютого; 7, 24 березня; 4, 28 квітня; 5, 28 травня; 5, 27 червня; 4, 28 липня; 4, 28 серпня; 3, 27 вересня; 7, 27 жовтня; 7, 24 листопада; 8, 24 грудня з 14.00 до 16.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Соборний”, вул.Піонерська,17/1
Телефон: 36-05-68

Кудактін Сергій Вікторович


Фракція «Удар Віталія Кличка»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 2-й і 4-й вівторок 11.00 - 13.00, 2-а і 4-а середа з 10.00 до 12.00
Місце прийому: 2-й і 4-й вівторок 11.00 - 13.00 вул.Гоголя,222 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Центральний”), 2-а і 4-а середа з 10.00 до 12.00 вул.Піонерська,17/1, (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Соборний”)
Телефон: 36-05-68 (Комітет мікрорайону "Соборний")

КУЗЬОМЕНСЬКИЙ Валентин Іванович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій транспорту, зв’язку, інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі та сфери послуг
Час прийму: з 14.00 до 16.00, 14, 26 лютого; 4, 28 березня;3, 22 квітня;9, 21 травня;3, 20 червня;8, 26 липня;8, 26 серпня;6, 26 вересня;8, 24 жовтня;5, 25 листопада;5, 23 грудня
Місце прийому: вул.Піонерська,17/1 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Соборний”)
Телефон: 36-05-68

Куклін Олег Володимирович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім'ї, молоді, фізкультури та спорту
Час прийму: 1-й понеділок, 16.00 - 19.00
Місце прийому: вул.В'ячеслава Чорновола,243, корпус 1, каб.117(Черкаський державний бізнесколедж)

Кучер Петро Семенович


Фракція «Позафракційні»
Посада/Комісія: З питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій транспорту, зв’язку, інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі та сфери послуг
Час прийму: 1-й й 3-я пятниця з 16.30 до 18.00
Місце прийому: вул.Хоменка,14/2 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Привокзальний”)
Телефон: 63-14-04

ЛЕБЕДЦОВ Борис Борисович


Фракція «Фронт змін»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 2-й вівторок з 10.00 до 12.00, 4-й четвер з 12.00 до 14.00
Місце прийому: вул.Піонерська,17/1 (Комітет самоорганізації населення мікрорайону “Соборний”)
Телефон: 36-05-68

Ліходькін Олег Олексійович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики
Час прийму: 2-й і 4-й вівторок 16.00 - 18.00
Місце прийому: вул.Благовісна,398 Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Кривалівський“

МАКУХА Роман Васильович


Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань промисловості, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій транспорту, зв’язку, інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі та сфери послуг
Час прийму: 3-й вівторок з 12.00 до 13.00
Місце прийому: вул.Байди Вишневецького,36, міськвиконком, кімн.312

Мамалига Володимир Володимирович


Фракція «Екологія та соціальний захист»
Посада/Комісія: З питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку
Час прийму: 1-й і 3-й понеділок з 12.00 до 13.00
Місце прийому: вул.Байди Вишневецького,36, кімн.312 (Міськвиконком)
Телефон: 56-14-03
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6