Міська рада
2015-2020 роки скликання

Головна
МІСЬКА ВЛАДА
Міська рада
2015-2020 роки скликання

Соломаха Василь Михайлович


Фракція «Партія Вільних Демократів»
Посада/Комісія: З питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища
Округ: № 19 
Місце прийому: Визначається

Сухарьков Іван Васильович


Фракція «ВО Черкащани»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності
Округ: № 37 
Час прийму: щопонеділка з 9.00 до 11.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Дніпровський“, вул.Подолинського,13

Тищенко Сергій Олександрович


Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»
Посада/Комісія: З питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель
Округ: № 41 
Час прийму: останній четвер з 10.00 до 12.00
Місце прийому: вул. Байди Вишневецького, 47, офіс 400

Тренкін Юрій Васильович


Фракція «ВО Батьківщина»
Посада/Комісія: З питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики
Округ: № 40 
Час прийму: 40-й та 42-й (додатковий) округи щовівторка з 16.00 до 18.00
Місце прийому: вул.Героїв Дніпра, 53 бібліотека
Телефон: 38-50- 20 - приймальна

Фомич Микола Володимирович


Фракція «ПП Об’єднання Самопоміч»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту
Округ: № 18 
Час прийму: 18-й та 19-й округи 1-а і 3-я п'ятниця з 16.00 до 17.00
Місце прийому: вул. В.Чорновола, 114/2, Комітет самоорганізації населення "Зелений"
Телефон: (097) 677-68-14

Цегвінцева Альона Володимирівна


Фракція «Партія Вільних Демократів»
Посада/Комісія: З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту
Округ: № 15 
Час прийму: 2-й і 4-й вівторок з 17.00 до 18.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Південний”,вул.30 років Перемоги,22/1

Чернецький Костянтин Юрійович


Фракція «БПП-Солідарність»
Посада/Комісія: З питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики
Округ: № 3 
Час прийму: 3-й та 4-й округи 2-а і 4-а середа з 13.00 до 14.00
Місце прийому: бул.Шевченка,208/1, ТРЦ «Любава»,4-й поверх, ТОВ «Мультіплекс-Черкаси»

Чорнобіль Тетяна Андріївна


Фракція «Партія Вільних Демократів»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності
Округ: № 5 
Час прийму: 2-а і 4-а п’ятниця з 10.00 до 12.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону “Благовісний”,вул.Благовісна,72

Шадловський Максим Володимирович


Фракція «Партія Вільних Демократів»
Посада/Комісія: З питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності
Округ: № 18 
Час прийму: 1-а п’ятниця з 16.00 до 18.00
Місце прийому: Орган самоорганізації населення “Комітет мікрорайону “Зелений”, вул.В’ячеслава Чорновола,114/2
Телефон: тел.64-47-07

Шевченко Олена Вікторівна


Фракція «ПП Об’єднання Самопоміч»
Посада/Комісія: З питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики
Округ: № 27 
Час прийму: 1-й четвер з 12.00 до 13.00
Місце прийому: вул.Байди Вишневецького,36, к.312 Міськвиконком
  • Сторінки:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5