Статус: Вето
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

17.01.2018

2-2876м.Черкаси<

Про демонтаж тимчасової споруди на пляжі «Пушкінський» по вул.Гагаріна>

Відповідно до статей 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 6 пункту 1 статті 17 Закону України «Про благоустрій насалених пунктів», п.3.1.11 Правил благоустрою міста Черкаси, затверджених рішенням Черкаської міської ради від 11.11.2008 № 4-688, враховуючи той факт, що виконавчим комітетом Черкаської міської ради не було прийнято відповідне рішення, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Робочій групі з впорядкування території м.Черкаси, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд і рекламних засобів (Шевченко Г.Ю.) у місячний термін із залученням підрядної організації організувати та провести демонтаж тимчасової споруди на пляжі «Пушкінський» по вул.Гагаріна.


2. Робочій групі з впорядкування території м.Черкаси, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд і рекламних засобів (Шевченко Г.Ю.) передати демонтовану тимчасову споруду на відповідальне зберігання підрядній організації.


3. Робочій групі з впорядкування території м.Черкаси, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд і рекламних засобів (Шевченко Г.Ю.) звернутися до правоохоронних органів для організації забезпечення громадського порядку під час проведення робіт з демонтажу.


4..Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевченка Г.Ю. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенко О.С.).
Міський голова

А.В.Бондаренко