Статус: Вето
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

17.01.2018

2-2883м.Черкаси<

Про внесення змін до Регламенту та Положення про постійні комісії Черкаської міської ради 8-го скликання


>

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою удосконалення процедури групування земельних питань, на виконання протокольного доручення сесії міської ради від 23.11.2017 № ПД-8-678, враховуючи пропозиції депутатів та секретаря міської ради, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


  1. Внести зміни до Регламенту Черкаської міської ради 8-го скликання, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 24.12.2015 № 2-18, а саме:

1.1. Частину шістнадцяту статті 40 викласти у новій редакції:

«16. В разі, коли до проекту рішення не надійшло від депутатів, виконавчих органів ради, виконкому, міського голови, постійних комісій, громадян пропозицій, зауважень чи заперечень, такі проекти рішень за письмовою пропозицією міського голови, секретаря міської ради, узгоджувальної ради, постійних комісій ради, депутатських фракцій, а стосовно земельних питань – постійної комісії з питань земельних відносин, можуть групуватися за галузевим принципом та за них може проводитися одне голосування.

Такі пропозиції подаються до початку засідання у письмовій формі через відділ з питань роботи ради, який забезпечує надання цих пропозицій депутатам.

Не підлягають групуванню та мають бути окремо розглянуті питання, які стосуються передачі (надання) вільних земельних ділянок у власність громадян (крім вільних земельних ділянок для учасників АТО та вільних земельних ділянок за рахунок існуючого домоволодіння), надання дозволів на розробку документації із землеустрою на зазначені ділянки, надання вільних земельних ділянок у постійне користування, змін до містобудівної документації.

Процедура голосування за згруповані питання наступна: головуючий оголошує відповідні номери порядку денного і звертається із запитанням до депутатів, чи є зауваження до цих питань. В разі прийняття рішення про групування відповідних питань, проводиться голосування в поіменному режимі за згруповані питання. Даним рішенням ради присвоюються окремі номери.».

    1. Доповнити частину 2 статті 12 новим реченням:

«Кандидатури для обрання голів постійних комісій ради можуть подаватися міським головою, секретарем міської ради, третиною депутатів з урахуванням пропозицій депутатських фракцій, згоди кандидатів та їх досвід за фахом».

    1. Доповнити статтю 28 Регламенту «Пленарні засідання Ради» новою частиною такого змісту:

«5. Пленарні засідання з розгляду земельних питань скликаються в третій четвер кожного місяця. Якщо третій четвер місяця є вихідним, пленарне засідання скликається міським головою в другий або четвертий четвер.

На таких пленарних засіданнях розглядаються виключно земельні питання і Різне розглядається в кінці засідань».


  1. Внести зміни до Положення про постійні комісії Черкаської міської ради 8-го скликання, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 26.05.2016 № 2-637, а саме:

2.1. Частину 5.1. розділу 5 викласти у новій редакції:

«5.1. Кандидатури для обрання голів постійних комісій ради можуть подаватися міським головою, секретарем міської ради, третиною депутатів з урахуванням пропозицій депутатських фракцій, згоди кандидатів та їх досвід за фахом».


3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Черкаської міської ради від 05.10.2017 № 2-2390 «Про внесення змін до Регламенту Черкаської міської ради 8-го скликання (стосовно унеможливлення зловживань при групуванні земельних питань)».


4. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову, секретаря міської ради та голів постійних комісій міської ради.
Міський голова

А.В.Бондаренко