Статус: Вето
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

17.01.2018

2-2877м.Черкаси<

Про виконання вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» щодо граничного віку перебування на службі


>

Відповідно до статті 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи необхідність виконання вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» щодо граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА: 
1. Доручити Черкаському міському голові Бондаренку А.В. у десятиденний термін провести перевірку виконання вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» щодо граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування Черкаської міської ради посадових осіб або осіб, які працюють за строковим трудовим договором (контрактом) на час відсутності (відпустки) посадових осіб органів місцевого самоврядування для виконання їх повноважень.

2. Доручити Черкаському міському голові Бондаренку А.В. у двотижневий термін скасувати розпорядження про прийняття на службу за строковим трудовим договором (контрактом) для виконання повноважень посадової особи органу місцевого самоврядування для всіх осіб, граничний вік яких перевищує 65 років, - як такі, що суперечать вимогам чинного законодавства.

3. Це рішення вступає в дію з моменту його прийняття.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель (Шевченко Р.В.).
Міський голова

А.В.Бондаренко