Статус: Чинне
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

22.12.2016

2-1567м.Черкаси<

Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул.Героїв Дніпра,4, яка перебуває в оренді ПП «Шора»


>

Розглянувши проект відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення площею 0,7000 га, ПП «Шора» із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі житлової та громадської забудови по вул.Героїв Дніпра,4, враховуючи висновки відповідних служб міста, договір оренди землі зі змінами від 06 травня 2004 року реєстраційний № 727, наказ департаменту архітектури, містобудування та інспектування від 26 січня 2016 року, № 2 «Про надання ПП «Шора» містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул.Героїв Дніпра,4», враховуючи ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.4-1, 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до статей 12, 19, 20, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Черкаси на земельну ділянку площею 0,7000 га (кадастровий номер **********:01:013:0002) по вул.Героїв Дніпра,4 в межах, визначених проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2. Затвердити проект відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення площею 0,7000 га приватному підприємству «Шора» із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі житлової та громадської забудови по вул.Героїв Дніпра,4.

3. За основним цільовим призначенням земельну ділянку площею 0,7000 га (кадастровий номер **********:01:013:0002) по вул. Героїв Дніпра, 4, що перебуває в оренді приватного підприємства «Шора» (ідентифікаційний код - 30284701), віднести до земель житлової та громадської забудови під будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями.
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження землекористування, пов’язані із розташуванням земельної ділянки площею 0,0394 га в межах червоних ліній вулиці, тому використання земельної ділянки можливо без права забудови та викупу.

За функціональним використанням земельну ділянку віднести:

на період будівництва – до категорії земель, зайнятих поточним та відведене під майбутнє будівництво;

після завершення будівництва – до земель житлової забудови.

4. Зобов’язати приватне підприємство «Шора»:

4.1. Внести зміни до договору оренди землі зі змінами від 06 травня 2004 року реєстраційний № 727.

4.2. Розробити проект озеленення та благоустрою земельної ділянки (включаючи прилеглу територію) протягом двох місяців з дати прийняття рішення.

4.3. Виконати розроблений проект озеленення та благоустрою земельної ділянки (включаючи прилеглу територію) протягом терміну, встановленого в проекті.

5. Попередити землекористувача про необхідність виконання своїх обов’язків відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України та про те, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог статей 141 та 143 Земельного кодексу України.

6. Доручити Управлінню Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області внести відповідні зміни до земельно-облікових документів

7. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту архітектури та містобудування Савіна А.О. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенко О.С.).
Міський голова

А.В.Бондаренко