Статус: Чинне
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

19.04.2016

2-532м.Черкаси<

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам (Копієвський Р. А. та інші)


>

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на виконання протокольного доручення ПД-8-156 від 19.04.2016, враховуючи пункти 3, 6, 7 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», керуючись статтями 12, 118, 121,122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи розпорядження міського голови від 22.02.2016 № 29-р, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам:

1.1. Копієвському Роману Андрійовичу земельної ділянки по узвозу Грецькому, 141/4 орієнтовною площею 0,0860 га безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Згідно з висновком управління планування та архітектури департаменту архітектури, містобудування та інспектування на земельну ділянку по узвозу Грецькому, 141/4 наявні містобудівні обмеження щодо землекористування пов’язані із реалізацією містобудівної документації (земельна ділянка належить до зони блокованої малоповерхової житлової забудови визначеної під реконструкцію «Ж-2р (Ж-1)»), тому відведення земельної ділянки може бути проведено згідно з чинним законодавством за умови внесення в приватизаційні документи запису про встановлення обмеження містобудівного характеру – нове будівництво на даній земельній ділянці без відповідного рішення, передбаченого законодавством, не допускається.

1.2. Копієвському Андрію Андрійовичу земельної ділянки по узвозу Грецькому, 141/3 орієнтовною площею 0,0860 га безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Згідно з висновком управління планування та архітектури департаменту архітектури, містобудування та інспектування на земельну ділянку по узвозу Грецькому, 141/3 наявні містобудівні обмеження щодо землекористування пов’язані із реалізацією містобудівної документації (земельна ділянка належить до зони блокованої малоповерхової житлової забудови визначеної під реконструкцію «Ж-2р (Ж-1)»), тому відведення земельної ділянки може бути проведено згідно з чинним законодавством за умови внесення в приватизаційні документи запису про встановлення обмеження містобудівного характеру – нове будівництво на даній земельній ділянці без відповідного рішення, передбаченого законодавством, не допускається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Савіна А.О. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенко О. С.).Секретар міської ради

О.Р.Радуцький