Статус: Чинне
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

17.03.2016

2-387м.Черкаси<

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Пахарів Хутір громадянину Ігнатенку М. М.


>

Розглянувши заяву громадянина Ігнатенка М. М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, на виконання протокольного доручення ПД-8-119 від 17.03.2016, враховуючи пункти 3, 6, 7 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», керуючись статтями 12, 118, 121,122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження міського голови міста Черкаси від 22.02.2016 № 29-р, Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Пахарів Хутір орієнтовною площею 0,1000 га громадянину Ігнатенку Миколі Миколайовичу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Савіна А.О. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенко О. С.).
Міський голова

А.В.Бондаренко