Статус: Чинне
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА


Друга сесіяРІШЕННЯ

Від

04.02.2016

2-219м.Черкаси<

Про надання громадянину Лазарєву Олександру Миколайовичу земельної ділянки в оренду по вул. Дахнівській, 50/24>

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лазарєву Олександру Миколайовичу по вул. Дахнівській, 50/24, відповідно до статей 12, 19, 93, 120, 123, 124, 125, 126, 134, 141, 186 Земельного кодексу України, статей 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21 Закону України «Про оренду землі», п. 3, 7, 9 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Черкаси на земельну ділянку площею 0,0362 га (кадастровий номер **********:04:001:0141) по вул. Дахнівській, 50/24, в межах, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лазарєву Олександру Миколайовичу по вул. Дахнівській, 50/24.

3. Надати громадянину Лазарєву Олександру Миколайовичу земельну ділянку загальною площею 0,0362 га (кадастровий номер **********:04:001:0141) по вул. Дахнівській, 50/24 в оренду на 49 років, але не довше ніж до початку планової забудови, під нежитлову будівлю за рахунок земель ЗАТ «Агропроммеханізація».

На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження землекористування пов’язані із реалізацією генерального плану міста (передбачене впорядкування території промислових та комунальних підприємств, розміщення санітарно-захисних насаджень).

За основним цільовим призначенням земельні ділянкии віднести до категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

За функціональним використанням земельну ділянку віднести до категорії земель комерційного використання.

4. Зобов’язати громадянина Лазарєва Олександра Миколайовича:

4.1. Укласти договір оренди землі з Черкаською міською радою, здійснивши його державну реєстрацію та надати один примірник Черкаській міській раді протягом двох місяців з дати прийняття рішення.

4.2. Розробити проект озеленення та благоустрою земельної ділянки (включаючи прилеглу територію) протягом двох місяців з дати прийняття рішення.

4.3. Виконати розроблений проект озеленення та благоустрою земельної ділянки (включаючи прилеглу територію) протягом терміну, встановленого в проекті.

4. Доручити управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування протягом місяця з дати прийняття рішення видати заявнику чи особі, яка діє від його імені, рішення та проект договору оренди землі під підпис або направити листом з повідомленням.

5. Контроль за укладенням договору оренди землі з Черкаською міською радою та державною реєстрацією права оренди земельної ділянки покласти на управління земельних ресурсів та землеустрою департаменту архітектури, містобудування та інспектування.

6. Довести до відома Державну екологічну інспекцію у Черкаській області інформацію щодо необхідності вжиття відповідних заходів по усуненню порушень законності користування земельною ділянкою в разі не укладення заявником договору оренди землі.

7. Попередити землекористувача про необхідність виконання своїх обов’язків відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України та про те, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог статей 141 та 143 Земельного кодексу України.

8. Припинити ЗАТ «Агропроммеханізація» право користування земельною ділянкою площею 0,0362 га по вул. Дахнівській, 50.

9. Доручити управлінню Держгеокадастру у Черкаському районі Черкаської області внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.

10. Дане рішення є заявою про здійснення державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади на зазначену земельну ділянку.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Савіна А.О. та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (Савенко О.С.).Міський голова

А.В.Бондаренко